Pokiaľ ide o pohodlie vášho dieťaťa, nič sa nevyrovná kvalitnému poťahu alebo prikrývke na kočík. Na trhu je k dispozícii toľko druhov, že určite nájdete niečo, čo vyhovuje nielen vašim potrebám, ale aj vášmu rozpočtu.

Poťahy na kočík poskytujú súkromie a ochranu pred vetrom a slnkom, zatiaľ čo prikrývky na kočík udržujú vaše milované dieťatko v teple počas chladnejších dní. Dbajte na to, aby ste si zaobstarali správny materiál – ľahkú látku do horúceho počasia a ťažšiu látku, ak fúka chladný vietor. Verte mi: pri výbere dokonalého poťahu a deky na kočík je kľúčové pohodlie. Nakupujte, kým nenájdete takú, v ktorej sa budete cítiť sebaisto!

Zobrazuje sa všetkych 11 výsledkovAko vybrať poťah do kočíka?

Ak chcete, aby vaše dieťa bolo v kočíku chránené a cítilo sa pohodlne, je dôležité vybrať správny poťah na kočík alebo prikrývku na kočík. Zohľadnite vlastnosti, ako je priedušnosť, izolácia a odolnosť voči poveternostným vplyvom. Okrem toho je dôležité dbať na použitý materiál, aby ste zabezpečili, že vami vybraný poťah bude šetrný k jemnej detskej pokožke a zároveň bude poskytovať spoľahlivé množstvo tepla. Samozrejme, poťah by mal dobre sedieť, aby prípadné medzery neprepúšťali prievan, a vy ste tak mali istotu, že vaše dieťa je počas všetkých výletov v bezpečí. Okrem toho môžete zvážiť štýly so špeciálnymi vzormi pre hravý nádych - spríjemnia pobyt na cestách rodičom aj dieťaťu!

Poťahy na matrace

K dispozícií veľké množstvo poťahov na matrace rôznej značky aj veľkosti. Vyberte si ten svoj za nízku cenu už dnes. Pozrite aj organizér, džiak na pohár do kočíka, alebo náhradné kolesá.