Pre zaneprázdnených rodičov malých detí môže byť organizér na kočík skutočnou záchranou. Nielenže vďaka nemu budete mať po ruke plienky, obrúsky a náhradné oblečenie, ale už nemusíte hľadať po celom dome tú malú hračku, ktorú vaše dieťa musí mať práve teraz! Vďaka viacerým priestranným vreckám a priehradkám je všetko uložené prehľadne na jednom mieste a na dosah, keď ste vonku. A vďaka ich ľahkej konštrukcii sotva pocítite dodatočnú záťaž pri nosení, keď budete okrem tlačenia kočíka nosiť aj dieťa. Ideálna kúpa pre každého rodiča s novorodencom alebo batoľaťom.

Zobrazených 1–24 z 109 výsledkovČo je organizér na kočík a na čo slúži

Organizér na kočík je medzi rodičmi na cestách čoraz obľúbenejší. Je navrhnutý tak, aby sa do neho dali pohodlne uložiť predmety, ako sú kľúče, plienky, občerstvenie a dokonca aj fľaše s vodou, ktoré sú na dosah ruky, keď tlačíte dieťa v kočíku. Takto nebudete musieť všetko vyťahovať z tašky zakaždým, keď budete niečo potrebovať. Organizér na kočík tiež pomáha udržiavať všetko na jednom mieste, takže sa nemusíte obávať, že by ste nejakú vec stratili alebo že by sa vám v taške na plienky nachádzalo príliš veľa vecí. Môžete byť pokojní, keď viete, že všetky vaše potreby na starostlivosť o dieťa sú presne tam, kde majú byť. Všetko od hračiek až po mobilné telefóny alebo nápoje nájde svoj domov na organizéri na kočík!

Ako si vybrať správny organizér

Prvým krokom je zvážiť veľkosť vášho kočíka - hľadáte univerzálny organizér, alebo hľadáte niečo vyrobené špeciálne pre váš model kočíka? Chceli by ste sa uistiť, že sa do všetkých vreciek a priehradiek na zips zmestia predmety, ako sú fľaše, hračky, plienky a ďalšie. Po druhé, skontrolujte, či je materiál organizéra pevný a či si dokáže udržať svoj tvar, aj keď je plný. Nakoniec sa uistite, že má dostatok popruhov alebo klipov, aby sa bezpečne a spoľahlivo pripevnil ku kočíku. Dobrý organizér bude mať veľký význam, keď budete potrebovať pohodlie a mať všetko po ruke na výlete s dieťaťom!