Zobrazených 1–24 z 229 výsledkov

Kočíky Kinderkraft sú ideálnou voľbou pre rodičov a opatrovateľov, ktorí oceňujú kvalitu, pohodlie a štýl. Tieto kočíky typu „všetko v jednom“ poskytujú skvelú manévrovateľnosť vďaka ľahko ovládateľnej rukoväti a uzamykateľnému prednému otočnému kolesu, navyše sú dostatočne kompaktné, aby sa zmestili do menších kufrov alebo na cestovanie verejnou dopravou. Viacpolohové sklápacie sedadlo sa postará aj o pohodlné zdriemnutie na krátkych alebo dlhých cestách. Vďaka prateľným látkam, rozťahovacej strieške, nastaviteľnej opierke nôh, veľkému úložnému košu a bezpečnostným prvkom je Kinderkraft ideálnou voľbou pre rušný rodinný život.

Výhody používania kočíkov Kinderkraft

V súčasnosti je na trhu k dispozícii toľko výrobkov pre deti, že môže byť ťažké vybrať ten správny pre vaše potreby. Našťastie sú kočíky Kinderkraft vynikajúcou voľbou, ktorá poskytuje rodičom a ich malým deťom celý rad výhod. Kočíky Kinderkraft sú vybavené nastaviteľnou rukoväťou, ktorá zabezpečuje maximálne pohodlie pri tlačení, ako aj bezproblémovým päťbodovým systémom bezpečnostných pásov.

Ergonomický dizajn tiež umožňuje optimálnu oporu a pohodlie pre bábätká, vďaka čomu sa nebudú cítiť otrasené ani v drsnejšom teréne. Vďaka pridaným funkciám, ako sú plastové kolieska odolné voči rozbitiu a veľkorysý úložný kôš, ponúkajú kočíky Kinderkraft pohodlie a bezpečnosť v jednom výrobku.