Zobrazených 1–24 z 54 výsledkov

Kočíky trojkombinácie – 3v1 sú ideálnou voľbou pre rodičov, ktorí hľadajú spoľahlivý, cenovo výhodný a všestranný spôsob prepravy svojho dieťaťa z miesta na miesto. Tieto kombinované kočíky ponúkajú väčšie pohodlie, pretože majú obojstranné sedadlo, ktoré možno používať v režime v smere aj proti smeru jazdy, ako aj kostru potrebnú na premenu na kočík. Okrem toho majú tieto kočíky nastaviteľné rukoväte, ktoré umožňujú rodičom s rôznou výškou pohodlne tlačiť kočík bez akejkoľvek námahy. Kombinácia funkcií robí z kočíkov 3v1 atraktívnu voľbu pre každého rodiča, ktorý hľadá komplexnú ponuku, pokiaľ ide o prepravu dieťaťa.

Ako funguje kočík 3v1?

Trojkombinácia predstavuje revolučný spôsob bezpečnej, pohodlnej a štýlovej prepravy bábätiek a malých detí. Jeho hlavná príťažlivosť spočíva v možnosti prestavby z adaptéra na autosedačku pre dojčatá na kočík pre batoľatá a potom na plnohodnotný samostatný kočík, keď z neho vyrastie autosedačka.

Vďaka nastaviteľnej výške rukoväte, úložnému košu pod ňou pre väčšie pohodlie a nezávislému odpruženiu predných kolies pre ešte hladšiu jazdu v akomkoľvek teréne poskytuje kočík 3v1 rodinám dokonalé riešenie na prepravu ich drahocenného nákladu bez ohľadu na to, kam ich deň zavedie.